Suzanne Vega pro mladé

  • Suzanne Vega pro mladé Fotogalerie (10)
    • 20.07.2009
    • Tisk

    V neděli 26. července se koná velký open air koncert americké písničkářky Suzanne Vega v Uherském Hradišti.

    Sdílejte článek:

Na neděli 26. července je připraven velký open air koncert americké písničkářky Suzanne Vega na Studentském náměstí v Uherském Hradišti.

Jedná se o její jediné samostatné letní vystoupení u nás.
Vzhledem k tomu, že tato legenda světového písničkářství je srdeční záležitostí především generace střední a velmi mladým lidem, teenagerům až natolik známa není, rozhodli jsme se pro ně udělat vstřícný krok. Umožníme prvnímu tisíci mladých návštěvníků (do 19 let) vstup zdarma. Děti do 15 let mají vstup zdarma v neomezeném počtu.
Primárně chceme přiblížit mládeži kvalitní hudbu, kterou mohli při svém mládí minout, ale která má ve své nadčasovosti stále co říct.
Druhý důvod je ještě prostší, chceme dát mladým lidem kvalitní program na jednu prázdninovou neděli. Věříme, že tímto vstřícným krokem oslovíme i ty, kteří se možná v době, když Suzanne Vega stoupala na vrchol své hudební kariéry, teprve narodili. Přijdou-li na koncert a nechají-li se unést podmanivou hudbou, uhrančivým hlasem Suzanne a krásou vše obklopující letní noci, jistě nebudou litovat.
Brána areálu se otevře již v 17 hodin a před koncertem zhruba od šesté hodiny rozezní prostranství například tajemná Maracu, energický Koňaboj, vokální oktet Fragile ze Slovenska a objev české hudební scény November 2nd. Jeho zpěvačka Saša Langošová má mj. vlastní hudební projekt s excelentním basistou z kapely Suzanne Vega Mikem Viscegliou.
S tímto koncertem jsme spojili ještě dvě velmi zajímavé soutěže, slibující výhercům nejen lístky na koncert, ale i osobní setkání se Suzanne Vega.
První z nich je právě pro mladé do 19 let. V soutěži „Hit pro Suzanne!“ se mají pokusit nazpívat některý z jejích hitů třeba na svůj mobil apod. a získat tak lístky pro 4 osoby a iPod nano 8GB BLUE.
Druhá je věkově neomezena. V „Portrétu pro Suzanne“ se jedná o její výtvarné zpodobnění jako dárek k významnému jubileu, které oslaví pár dnů před zmiňovaným hradišťským koncertem. Vítěz této soutěže ji bude moci svůj umělecký artefakt osobně předat a k narozeninám jí pogratulovat.
Uzávěrky obou soutěží jsou 21. července.
Vstupenky v předprodeji v síti Ticketpro a na MIC Uherské Hradiště jsou za 490 Kč. Návštěvníci akreditovaní na Letní filmovou školu mají zvýhodněné vstupné. Děti do 15 let a ZP pak mají vstup zdarma. Koncert je otevřený všem jejím příznivcům, ať jsou či nejsou účastníky LFŠ.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.