STOMP: Hudební speciál pro popeláře a uklízečky

  • STOMP: Hudební speciál pro popeláře a uklízečky
    • 16.03.2008
    • Tisk

    Za necelý měsíc čeká Prahu exkluzivní představení hudební formace STOMP. Jedinečná show, ve které si na své přijdou i popeláři samouci, se do české metropole vrací po třech letech. Pro obrovský zájem fanoušků vystoupí populární soubor hned osmkrát.

    Sdílejte článek:

Stompse i se svými netradičními rekvizitami představí od 8. do 13. dubna v pražském Kongresovém centru. V sobotu a v neděli se navíc uskuteční i speciální odpolední show od 14 hodin. Vstupenky v ceně od 990 korun jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro.
Soubor Stompbyl založen v létě 1991 ve Velké Británii. Za jeho zrodem stáli bubeník a reklamní režisér Luke Cresswell spolu s hercem, muzikantem a beanovským TV režisérem Stevem McNicholasem. Ještě ten samý rok Stomp odehráli první vystoupení v londýnském divadle Bloomsbury, za které obdrželi první cenu v kategorii okrajových žánrů. Následovalo úspěšné celosvětové turné. Vyvrcholením „stompovského“ působení byla vyprodaná sezóna v divadle Sadler´s Wells v devadesátém čtvrtém, za které si formace vysloužila ocenění za nejlepší zábavnou a choreografickou­ show.
Formaci Stomptvoří dvanáctka hudebně a tanečně nadaných umělců ze všech koutů světa. Skupina nabízí divákům působivou show – zajímavou směsici rytmu, pohybu, divadla, kabaretu, hudby a tance. Při svých vystoupeních členové souboru doslova mydlí „*do čeho se dá*“. Jejich nástroji jsou krabičky od sirek, noviny, poklice, košťata, kbelíky, zapalovače a na své si přijdou i milovníci popelnic.  
Neobvyklé umění Stomp zazářilo v mnohých televizních reklamách, vypěnilo spolu s Coca-Colou a zachatovalo si i s proslulým Applem.
  

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.