Miliónový Vánoční bazar

  • Miliónový Vánoční bazar Fotogalerie (6)
    • 28.12.2007
    • Tisk

    Pátý ročník Vánočního bazaru předčil všechna očekávání a „vydělal“ pro neziskové organizace přes milión korun. Snesitelnou lehkost pití v Lucerna Music Baru okusili její moderátoři Aňa, Táňa a Peter, Jirka Macháček, Dan Bárta, Matěj Ruppert, Ester Kočičková nebo jeden zbloudilý kanadský hokejista…

    Sdílejte článek:

Závěrečný večírek nabídl pestrou a především vtipnou podívanou. Moderátorky večera Aňa Geislerová a Táňa Vilhelmová se představily ve zcela nových rolích. Navlékly se do červenobílých dresů a divákům i bez mantinelů nabídly vyrovnaný mač plný krosčeků a nedovoleného bránění. Napínavý hokejový zápas pro přítomné laiky okomentoval populární „sporťák“ Robert Záruba.
Další lahůdkou pro bránice všech přítomných bylo vystoupení Vojty Dyka, který si do Music Baru odskočil ze „svého“ Letiště. Jeho podání árie Měsíčku na nebi hlubokém by rozesmála i samotnou Rusalku. Další hvězdou večera byla Ester Kočičková, která, jak je jí podobné, nechala zazářit svůj ostrovtip. Zahanbit se nenechal ani populární samotář Jirka Macháček. Oblíbený herec a zpěvák si společně se svými spolu-piloty z Mig 21 vystřihl Modlitbu pro Martu. Další vydařenou lekci sebeironie divákům nadělila Aňa Geislerová. Legendární lidovkou Koulelo se koulelo vystrašila všechnu přítomnou nežnou konkurenci a vysloužila si obrovský aplaus. 
Trochu slabším okamžikem byl pokus Ali Amiriho a herečky Sandry Novákové o cover slavného duetu Nicka Cavea a Kylie Minouge. Jejich nová verze hitu Where The Wild Roses Grow by skolila i sebe statnějšího protinožce. Velký prostor pak dostal Matěj Ruppert se svými „opičáky“. Vyčerpávající hudební tělocvik předvedl i Dan Bárta.
První ročník Vánočního bazaru v Mokré čtvrti vynesl padesát tisíc korun, v roce 2004 šlo o devadesát tisíc a loni už to bylo kolem půl miliónu. O to neskutečnější je letošní rekordní výtěžek 1 000 500 korun­. Převážná část peněz byla vybrána 14. až 16. prosince v kavárně Disk, kde si lidé kupovali „originální dárečky“, které dodali známé tváře i obyčejní „smrtelníci“. Možnost přispět na dobrou věc měli i návštěvníci Snesitelné lehkosti pití. Kromě zakoupení vstupenky se diváci hojně zapojili i do tomboly s lákavými výhrami.
Celkový výtěžek byl rozdělen mezi pět neziskových organizací – Nadaci Terezy Maxové, Klub nemocných cystickou fibrózou, občanské sdružení Anabell pro nemocné anorexií a bulimií a část peněz doputovala i na konto domova důchodců a tělesně postižených.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.