Lucie Bílá vydává po čtyřech letech nové album

  • Lucie Bílá vydává po čtyřech letech nové album Fotogalerie (3)
    • 04.10.2007
    • Tisk

    Nová alba stálice naší populární hudby Lucie Bílé jsou vždy netrpělivě očekávána. Stejně jako v případě minulého bestselleru Jampadampa nechala zpěvačka i nyní vydání novinky uzrát čtyři roky. Nyní je album s názvem Woman na světě a z éteru českých rádií zní úspěšný pilotní singl Miluji tě.

    Sdílejte článek:

Novinka Lucie Bílé je zatím hodnocena úspěšně – je plnohodnotnou následovnicí předchozí úspěšné studiové nahrávky, jíž se prodalo více než 80 000 kusů. Název naznačuje, o kom a pro koho hlavně deska je, a navíc koresponduje s působivými portrétními fotografiemi na obalu.

 

Osobní album

Naše nejpopulárnější popová zpěvačka v nových písních převážně od Ondřeje Soukupa s nenapodobitelnými texty Gabriely Osvaldové dokazuje ojedinělou uměleckou a pěveckou všestrannost i lidskou vyzrálost. V době kolem vydání bude mít premiéru také videoklip k singlovému hitu Miluji tě, ve kterém Lucie mj. s grácií předvádí i flamenco!

 

Možná budoucí hity?!

Nemalým překvapením pak zřejmě bude další hit Kruhy v obilí, který svou „ulítlostí“ evokuje dnes už evergreen Láska je láska z průlomové desky Missariel, na nějž je v textu vtipně schovaný i malý odkaz. Ostatně, novinka Woman svou celkovou atmosférou uvedený slavný titul, ověnčený rekordním počtem českých Gramy, volně připomíná… 

 
 
 

Turné završí Praha

Navíc Lucie vyráží na velké turné, které v takovém rozsahu plánovala už pěknou řádku let. V polovině září zahájí několikanásobná Česká slavice dvouměsíční putování po halách ve velkých městech, zakončené v pražské Lucerně. Zpěvačka symbolicky k oslavě 22 let své sólové kariéry zazpívá vždy 22 skladeb, které zmapují všechny důležité hudební milníky v její kariéře. Při audiovizuální show zazní už i písně z nového alba, které Lucie pokřtí během každého koncertu. Doprovázet ji bude orchestr Petra Maláska a v jedné písni si zahraje dokonce Ondřej Soukup, který se tak na pódiu s baskytarou v ruce objeví po hodně dlouhé době. Jako pěvecké hosty si Lucie vybrala Ewu Farnou, Kamila Střihavku a Václava „Noida“ Bártu.

 

Termíny koncertů Madeland Tour 2007:

 

15.9. Strážnice
3.10. Ostrava
9.10. Brno
19.10. Jihlava
23.10. Liberec
8.11. Zlín
11.11. České Budějovice
13.11. Praha

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze