Skyline natočí na Flédě své první koncertní DVD

  • Skyline natočí na Flédě své první koncertní DVD Fotogalerie (3)
    • 23.09.2007
    • Tisk

    Cenami Dance Awards 2004, 2005, 2006, Alma Awards 2005 a Cenou Óčka 2006 se může pochlubit česká kapela Skyline, která nedávno oznámila, že vystoupí 2. listopadu v brněnské Flédě. Skyline vydali ke koncertu následující prohlášení: 

    Sdílejte článek:

„Naši fanoušci se nás neustále ptají, jestli nemáme nějaké koncertní záznamy, který by si mohli doma pouštět. A tak jsme si konečně řekli, že přišel ten pravý čas natočit pořádný živý DVD. Živý hraní je pro nás to nejvíc, právě na pódiu je naše největší síla, takže koncertní DVD má v našem případě logiku. Navíc teď zažíváme spoustu skvělých koncertů, kapela je ve formě jako nikdy před tím a stojí za to, abychom to někde zakonzervovali pro další generace.

Když jsme se rozhodli, že do toho jdeme, nastala samozřejmě otázka, kde se bude točit. Nejradši bychom objeli všechny naše oblíbené kluby po republice, všechno natočili a pak to nějak sestříhali, ale to by bylo produkčně přeci jen příliš komplikovaný. Nakonec jsme vybrali brněnskou Flédu, protože je tam specifická atmosféra a obecně v Brně strašně rádi hrajeme. V tomhle moc příjemným klubu jsme hráli dohromady už sedmkrát a byl to koncert od koncertu větší mazec. Některý ty koncerty pak byly vyloženě historický –například právě na Flédě si s námi na podzim roku 2003 odbyla koncertní premiéru naše Jitka.

Co se týče samotného koncertu, měl by zachytit to, jaký jsou Skyline v roce 2007. Samozřejmě chceme zařadit nějaký novinky z chystaný desky, ale základem je zachytit a uchovat náš současný koncertní repertoár ještě před tím, než se zase obmění po vydání nový desky. Za sebe můžeme slíbit, že do koncertu půjdeme jako vždycky „po hlavě“ i srdcem, nebudou samozřejmě chybět parádní světla a projekce od naší dvorní VJky DNA. Co se týče vydání DVD, máme už jasnou představu, jak to chceme provést. Nebude to zcela standardní, ale na podrobnosti je ještě brzo. Můžeme však prozradit, že se natáčení uskuteční ve spolupráci se skutečnými profíky v oboru, kdy se o projekce postará firma Phase a o zvuk a světla Audio Light. Každopádně by DVD mělo vyjít souběžně s naší novou, už čtvrtou řadovou deskou, která je naplánovaná na jaro 2008.

Aby se ale necítili ošizení ani naši fanoušci doma v Praze, slibujeme, že stejně intenzivní show předvedeme i 28. listopadu v Roxy. Všechno bude stejný jen s tím rozdílem, že tam nebudou kamery:) Navíc i tohle bude pro nás významný koncert, protože to bude po třech letech přesně návrat do našeho domovskýho klubu, kde jsme vyrůstali a taky odehráli spoustu pro nás zásadních koncertů.“

 

Vstupenky v ceně 180,– Kč jsou možné rezervovat na www.fleda.cz. Na místě pak budou za 220,– Kč.

 

Více info na:

 

www.skylineweb.cz

www.myspace.com/skylinecz

www.youtube.com/user/skylinetv

www.dsmacku.com

www.fleda.cz

 
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.