Sly Rabbits - konečně křest

  • Sly Rabbits - konečně křest Fotogalerie (2)
    • 14.09.2007
    • Tisk

    Tak Sly Rabbits se to konečně povedlo. Jak jsme se před několika měsíci na DanMusic zmiňovali, cesta funkového muzikanta v Čechách je oproti západním zemím přeci jen trochu složitější. I tento relativně slabý zájem o jejich oblíbený žánr Sly Rabbits překonali a již příští týden – 18. tak mohou pokřtít plody svého snažení.

    Sdílejte článek:

Na debutovém albu s názvem There`s no Life Without Idealsmakali mazaní králíci přes půl roku a podle jejich vlastních slov jde o to nejlepší, co za dlouhá léta svého působení poskládali. Sly Rabbits totiž nejsou vůbec žádní nováčci na hudební scéně. Historie jejich vzniku sahá do roku 2002 a složení devíti členů není jen tak ledajaké. Většina z nich totiž pojímá hudbu velice profesionálně – jako absolventi klasických i jazzových konzervatoří. Kromě těch „vyučených“ umělců jsou někteří králíci také dlouholetí samouci. Všichni se však v hudebních sférách pohybují již mnoho let a tak to rozhodně nejsou žádní začátečníci.

Sly Rabbits servírují optimismus a dobrou náladu po kvantech a jejich muzika, kromě toho, že obsahuje mnoho prvků funku, jazzu, soulu i jiných stylů, se dá bez jakýchkoli servítek nazvat jako velmi pohodová a také velmi profesionální. To je zapříčiněno skutečností, že, i když se jedná o profíky, hrají Sly Rabbits hlavně pro zábavu.

Takovouto zábavu, ještě okořeněnou jiskřící atmosférou křtu, si budete moci užít příští úterý v Lucerna Music Baru. Na svůj první křest si Sly Rabbits pozvali dva kmotry. Jedním z nich je frotman kapely České srdce Michal Šenbauer, v jehož studiu králíci album Life Without Ideals nahrávali a druhým kmotrem u kolíbky bude Ota Klempíř z J.A.R., který se Sly Rabbits spolupracuje a nemalou rolí se podílel jak na singlu The Magic od Rhytm, tak na celém albu.

Sly Rabbits na sebe upozorňují již dlouhou dobu a já věřím, že díky novému albu se zapíší do vědomí nejen jazzových a funkových zapálenců, ale také lidí s oblibou mnoha různých hudebních žánrů a hlavně schopností ocenit dobrou muziku čišící optimizmem a jednoduchou chutí, jenž znamená asi nejvíce – chutí hrát.

Sly Rabbits budou předskakovat M.Y.Musica párty uzavře DJ Maceo.

Křest alba There`s no Life without Ideals se bude odehrávat v Lucerna Music Baru v úterý 18. 9. od 19:30 hodin.

Vstupenky na koncert jsou k dostání v síti Ticketpro za 120,– Kč

Web:www.slyrabbits.com

POSLECHNI SI – www.myspace.com/slyrabbits

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.