Soutěž o ceny v hodnotě 30.000 Kč

ZLATÉ DÍTĚ
Zúčastněte se soutěže o Zlaté dítě a vyhrajte ceny za 30.000,–

Zkouknito.cz pořádá letní soutěž o Zlaté dítě portálu s cenami v hodnotě 30.000,–
Internetový portál Zkouknito.cz ve spolupraci s portálem Babyweb.cz pořádají prázdninovou soutěž o Zlaté dítě portálu, kde vítěz získá ceny v hodnotě 30.000,–. Soutěž bude probíhat od 04.08.2008 do 31.08.2008. Pro dobu letních prázdnin přichází portál s oživením stojatých vod českého internetu formou zábavné soutěže o Titul Zlaté dítě portálu Zkouknito.cz, kterou pořádá s partnerem soutěže Babyweb.cz.
„Chtěli jsme uživatelům přinést v létě více zábavy. Babyweb.cz je spolehlivým a hlavně uceleným zdrojem informací pro ženy připravující se na mateřství, těhotné a maminky s dětmi, proto spojení s Babywebem nám přišlo jako naprosto logický krok pro takovou soutěž „ říkají provozovatelé portálu Zkouknito.cz“.
Internetový portál Zkouknito.cz přináší denně zábavu tisícům uživatelům formou nových videí a fotografií, členěných do kategorií jako jsou zábavná videa, auto – moto videa, amatérská videa, reklamy, domácí mazlíčci, animace a v neposlední řadě právě děti a miminka.
Partnerem soutěže se stal portál Babyweb.cz – kompletní průvodce mateřstvím a rodičovstvím. Internetový portál babyweb.cz přináší aktuální informace všem, kteří si své rodičovství chtějí skutečně užít, ale i těm párům, které své miminko teprve plánují nebo jej právě očekávají. Denně poskytuje užitečné informace o všem, co se tohoto radostného období života týká, ať už z oblasti gynekologie, porodnictví, pediatrie, nebo psychologie, sexuologie, financí či práva. Špičkoví odborníci z těchto oborů zároveň každý den odpovídají na desítky dotazů čtenářů. Navštivte www.babyweb.cz
Princip soutěže: Uživatelé serveru Zkouknito.cz, kteří se zúčastní soutěže „Zlaté dítě“ budou mít za úkol umístit na tento server video nebo fotografii svého nebo jiného dítěte. Podstatné je, aby tato fotka či video byly natolik zajímavé, aby jejich majitel získal nejvíce unikátních návštěv za dané období. Tento faktor je velmi dobře a přesně měřitelný.

Hlavní výhra:
Vítězná fotografie nebo video získává titul Zlaté dítě portálu
Zkouknito a jako hlavní výhru získá Komplet:
- sportovní kočárek V3 s hlubokou korbou
- židlička Fábula s jídelní soupravou
- cestovní postýlka Apollo se závěsným lůžkem
- golfové hole Solar s nánožníkem a pláštěnkou
- autosedačka Zenith váhové kategorie 9–25 kg
- bezpečnostní zábrana Porta
- autosedačka Merit váhové kategorie 15–36 kg
- polohovací lehátko Lasco


Dále bude slosováno 5 dalších cen v hodnotě 1000 Kč, kterými bude 5× polohovací lehátko Siesta s hrazdou. Ceny poskytl sponzor soutěže, internetový obchod pro děti a miminka Babypoint.eu

Přejeme Vám hodně zábavy a štěstí v soutěži. Pro bližší informace o soutěži, partnerech a cenách navštivte webové stránky portálu Zkouknito.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.