III. ročník Summer Aqua Party na Vostrově

  • III. ročník Summer Aqua Party na Vostrově Fotogalerie (12)
    • 19.08.2007
    • Tisk

    Festivalová sezóna se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. Summer Aqua Party je název pro „rodinný“ mejdánek spřátelených agentur D_Smacku_U Pro­motion, Nora Production, 4 All Production a Ostrov, který se bude konat již potřetí. Jedná se o speciální a ojedinělou akci, jejímž účelem je především zábava a povyražení všech zúčastněných po náročné festivalové sezóně.

    Sdílejte článek:

Nejinak tomu bude i letos

Spolu s promotéry, barmany a různými kapelami se můžete skvěle bavit, navíc za velmi přátelské vstupné. A koho že byste mohli na Summer Aqua Party vidět? Například Bow Wave, Skyline, The Prostitutes, Roe-Deer nebo 100°C! A k tomu ještě Southpaw nebo Tata Bojs!

Všechny tyhle partičky a navíc i DJ Tchichimana můžete vidět už za týden, v sobotu 25. srpna kdekoli na Vostrově.

                                  

Areál Vostrov

Vostrov je krásný open-air areálek v Hněvousicích u Mnichova Hradiště, v okrese Mladá Boleslav. Je to místo, které má svou atmosféru – a ten pravý plácek na to, abyste se konečně smířili s koncem léta. Nejen že tu protéká Jizera, ale Vostrov je i prostor pro aktivní a pasivní odpočinek pro všechny bez ohledu na věk, sexuální orientaci, rasovou či náboženskou příslušnost. Počasí sice o víkendech není zrovna nejhezčí, ale v areálu je po celý týden možnost koupání (molo v prostoru za barem nebo 100m vzdálený jez), sportování (pingpong, badminton, nohejbal, fotbal, trampolína, petanque, házecí talíře).

 

Na Summer Aqua Party se areál otevírá ve 13:00 hodin. Vstupenky v předprodeji sítě Ticketstream jsou za pouhých 260,– Kč.

 

Pozor, Vostrov je super place on Earth, nelze ho však zaměnit za běžný festivalový areál. Předností je téměř rodinné prostředí, proto se zakoupením vstupenek neváhejte, kapacita je velmi omezená.

 

Více informací na:

www.myspace.com/summeraquaparty

www.vostrov.cz

www.dsmacku.com

 
Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.