Koncert Róisín Murphy v Roxy nebude

Róisín Murphy, bývalá členka kapely Moloko, se v sobotu 27. října v moskevském klubu Ikra zranila při svém koncertě. Při zpěvu písně „Primitive" se uhodila do hlavy o židli, která byla součástí scény, a poranila si očnici. Zpěvačka byla následně rychle převezena do moskevské nemocnice a v neděli brzy ráno odletěla zpět do Velké Británie. V noci z neděle na pondělí pak podstoupila operaci. Naštěstí i přes velký náraz a ztrátu krve zůstal její zrak nepoškozen. Na stránce

je amatérský záznam celé nehody. Koncert Róisín Murphy plánovaný na 2. listopadu v pražském klubu Roxy se z důvodu zranění umělkyně při vystoupení v Moskvě s definitivní platností přesouvá nejspíše na druhou polovinu ledna 2008. Přesné datum oznámí promotér co nejdříve. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Podobně jako pražský koncert byla nucena zpěvačka přesunout vystoupení v Berlíně a Polsku.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.