Masters of rock – festival pro staré a i mladé páky

  • Masters of  rock – festival pro staré a i mladé páky Fotogalerie (31)
    • 07.07.2007
    • Tisk

    12. – 15. července Vizovice, Areál likérky Rudolf Jelínek Vizovice, Zlínský kraj Není žádnou novinkou, že festivalový výběr je dnes v Čechách opravdu široký. Na své si přijdou milovníci velkého množství žánrů i druhů muziky. Máme na výběr mezi velkými, malými, či úplně komorními festiválky a nějaká ta akce se objeví téměř ve všech krajích České republiky. Své si také užijí i metaloví a rockoví fandové. Jeden z festivalů, na kterém neuslyšíte nic jiného než nářezové „metli“ je obří Masters of rock.

    Sdílejte článek:

Již jen název nám zcela jasně vypovídá o co asi na pódiích toho festivalu půjde. Masters of Rock již pár let není žádný koncert party přiopilých snaživců ve vesnickém kulturáku. Ve Vizovicích na Moravě nám bude naservírována obrovská várka kapel, počínaje světovými jmény a zdaleka ne konče českými uznávanými partičkami. Dvě stage a čtyři dny muziky nám připraví řádku různých stylů od klasického metalu, přes jeho široké spektrum odnoží, až po mnohé hardcoreové nářezy.

Když říkám slavná jména, opravdu nemyslím žádná cizokrajná ořezávátka. V pátek třináctého (skvěle temné datum) to ve Vizovicích rozjede například anglický „knírač“ Lemmyse svými již legendárními Motörhead. Před nimi se Čechám představí také další legendy Uriah Heep. V dalších dnech se můžeme těšit například na Die Happy, Children of Bodom nebo Hammerfall. Německá partička Ragedokonce vystoupí se symphonickým orchestrem. V neděli vše zakončí svým hardcoreovým metalem brazilští blázni ze Sepultury.

Na Masters of rock samozřejmě nebudou chybět ani staří čeští klasikové, stejně jako nováčci metalové i hardcoreové scény. Předvedou se nám například Torr, Alkehol, Cocotte Minute, Debustrol, Post-it, punkoví SPSnebo již nějaký pátek vycházející hvězda X-Core. Dohromady si budeme moci poslechnou přes padesát kvalitních interpretů, včetně mnoha kapel, jež v České republice již velmi dlouho nehrála a ani nějaký čas zase hrát nebude.

Jelikož je očekávána návštěvnost převyšující dvacet tisíc lidí, byli nuceni organizátoři tento rok trochu přizpůsobit jak areál festivalu, tak některé jeho vychytávky. Mezi ty jistě bude patřit „Relaxační stan“ s druhým „chilloutovým“ pódiem. Areál, stejně jako stanové městečko a parkoviště, byl rozšířen, aby této ohromné kapacitě vyhovoval. Dalším netradiční festivalovým potěšením jistě bude bezplatné stanování v nedalekém campu i u vstupu do areálu likérky, obří hlídané parkoviště nebo velké zastřešené plochy hlediště.

Masters of Rock po loňském veleúspěšném ročníku získal na popularitě, jako nejlepší a nejkvalitnější tuzemský festival ve své hudební třídě. Byl by tedy přímo hřích pro každého milovníka ostrých kytar, dvojšlapek a drsných zpěvů, nenakouknou za plot této uznávané prázdninové akce.

Vstup:
V předprodeji za 1000,– Kč

Vstupenky lze objednat na oficiálních stránkách www.mastersofrock.cz a v sítíchwww.ticket-art.cz,www.ticketstream.cz,www.ticketportal.czawww.ticketportal.sk

Web:
www.mastersofrock.cz/

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.