Festival Jarní výběr 2007

  • Festival Jarní výběr 2007
    • 01.05.2007
    • Tisk

    Již 2. ročník charitativního festivalu Jarní výběr 2007 se uskuteční v sobotu 19. května v pražském klubu Rock Cafe. Začátek je v 15 hodin a festival se bude konat v prostorách celého klubu. Na hlavní scéně postupně vystoupí kapely Posmrtné zkušenosti, Sestry Steinovy, Miou Miou, Folk3mail, Moberg Ensemble, Tiditadea Fekete Seretlek. Hudební vystoupení zakončí po půlnoci afterparty s DJs. Vedlejší scéna, umístěná v prostorách horního sálu Rock Cafe a v chodbách klubu, bude patřit např. výtvarným a keramickým dílnám, ekologickému koutku, divadlu, tanci a dalším hudebním interpretům.

    Sdílejte článek:

Výtěžek z akce bude předán Dětskému krizovému centru v Praze pod jehož záštitou bude festival pořádán.

**„Výběr“ je tentokrát „o penězích“

**

Miou MiouProč se festival vlastně jmenuje Jarní výběr? Mimo jiné proto, že se pořadatelé pokusí „vybrat“, co nejvíce peněz a odevzdat je Dětskému krizovému centru. Všichni návštěvníci si tedy nejen užijí jarní sobotu, ale navíc svou návštěvou přispějí na dobrou věc.

Hudba pro dobrou věc
Myšlenka akce vznikla již v roce jejím hlavním záměrem bylo právě věnovat vždy nějaké charitativní organizaci či nadaci výtěžek z festivalu. V předešlých letech obdrželi od organizátorů akce výtěžek např. Nadace Jedličkova ústavu, Kapka naděje nebo Prolomené ticho.Věříme, že myšlenka tohoto festivalu bude nadále pokračovat a diváci budou spokojení nejen z hudební nabídkou, ale také se záměrem celé akce.

**Souvislost s hudbou?

**

Dětské krizové centrum bylo založeno jako vůbec první zařízení zabývající se problematikou týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí v České republice již v roce 1992. Od té doby zajišťuje komplexní psychosociální pomoc dětem, dospívajícím a jejich rodinám. V současnosti zde pracuje 12 odborníků z řad psychologů, terapeutů a sociálních pracovníků a v provozu je současně nonstop Linka důvěry na čísle internetová linka důvěry.

Vstupenku na festival za 150,– Kč zakoupíte v předprodeji v místě konání, nebo přímo na místě konání festivalu.

Více na www.jarnivyber.cz, www.rockcafe.cz nebo na www.dkc.cz 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze