N.B.: Holka, co nazpívala Single

  • N.B.: Holka, co nazpívala Single Fotogalerie (16)
    • 15.04.2007
    • Tisk

    Natasha Bedingfiled, zpěvačka, kterou známe především díky hitu Unwritten, jímž dobyla americkou hitparádu, vydává 30. dubna album, pojmenované pouze svými iniciálami – N.B. Její debutové album se dostalo na 1. příčku hitparády ve Velké Británii a s více než 6,5 miliony prodaných desek se stala N.B. nejúspěšnější britskou popovou hvězdou, jež bývá označována za „britskou odpověď“ na americké divy, jako je Christina Aguilera nebo Pink. Pro všechny je to ‚holka, co nazpívala Single‘.

    Sdílejte článek:

**Americké úspěchy jedné Britky

**

Natasha oslovila vloni Spojené Státy se svou skladnou, ahned úspěšně. Vanity Fairji označil za průkopnici nové invaze britpopu, stala se jednou z tváří značky Gap(společně s Miou Farrow a Common), byla pozvána svým idolem Princemke společnému jamování na soukromém večírku, Bonoji zapojil do své kampaně (RED) a její písnička Unwrittense stala nejhranější skladbou roku 2006 na mainstreamovém americkém rádiu.
„Chci dělat hudbu, která se shoduje s mojí osobností. Má první deska byla o nezávislosti a oportunismu. Jsem stále nezávislá a nerada bych se svobody zbavovala, ale teď jsem trochu někde jinde. Chodila jsem na rande, hledala partnera, poohlížela se po tom pravém…,“ tvrdí Natasha.
**N.B. – v duchu jejích slov

**

Album N.B. se nahrávalo v Los Angeles a Natasha Bedingfield na něm spolupracovala autorsky i producentsky s hvězdným týmem talentů – Mikem Elizondem(Emi­nem/Dre/50 Cent Fame), Adamem Levinem (Maroon 5) a GregemKurstinem(Bec­k, Lily Allen) a také s těmi, se kterými pracovala již na prvním albu: se Stevem Kipnerem, Andrewem Framptonem, Waynem Wilkinsem, Danielle Brisebois, Waynem Rodriguezem a dlouholetým spolupracovníkem Madonny Patem Leonardem.
Druhé album Natashy Bedingfield reflektuje na její slova. Podle kritiků ukazuje, že „srdeční záležitosti“ se mohou i pře jejich složitost stát vynikajícím východiskem pro skládání písniček. Každá skladba na nové desce pojednává o různých stádiích vztahu a o tématech, zkušenostech a procesech, které se k nim vážou: Od stavu osamělosti, kdy máte pocit, že se nikdy k nikomu nebudete hodit (Soulmate), přes flirtovací a taneční fázi, kdy cítíte, že by to mohlo jít (How Do You Do?), až do chvíle, kdy přestává hra a začíná převažovat otevřenost a upřímnost (Say It Again).
Singl ‚I Wanna Have Your Babies‘ vyšel v digitální podobě již 2. dubna 2007, jako CD 16. dubnacelé album ‚N.B.‘ vyjde 30. dubna 2007.
 
Více informací najdete na www.natashabedingfield.co.uk
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz