Tata Bojs brzy znovu aktivují Futuretro mód

  • Tata Bojs brzy znovu aktivují Futuretro mód Fotogalerie (1)
    • 02.11.2017
    • Tisk

    Když na začátku léta Tata Bojs oznámili, že se chystají naživo kompletně přehrát  přelomové a na 2LP znovu vydané album "Futuretro", hovořilo se o tom, že by se tyto koncerty mohly stát hudební událostí závěru roku 2017.

    Sdílejte článek:

Už je jasné, že to nebyla jen planá slova. Zájem fanoušků možná překvapil i samotnou kapelu.

Všechny tři pražské koncerty jsou už vyprodané!

Pro velký zájem přidala další, který se 13. prosince uskuteční v Divadle Archa, a chystají se i do dalších měst, a to Jablonce nad Nisou, Ostravy, Plzně a Brna. 

"Celé to období, ve kterém vznikalo Futuretro zaujímá v historii naší skupiny dost významné postavení a zřejmě to tak vnímají i fanoušci. Já kdybych byl náš fanoušek, taky bych asi chtěl slyšet tuhle desku celou živě s Markem a Klárou, protože to už se nemusí opakovat!,” komentuje velký zájem fanoušků Milan Cais.

A Mardoša dodává: "Jsme rádi, že ‘žádosti’ fanoušků, ať děláme reedice našich desek na LP a ať někdy na koncertě zahrajeme všechny písničky z nějaké takové desky, byly, zdá se, vyslovovány zodpovědně. Že nás v tom nenechali!”

Koncerty, na kterých s Tata Bojs vystoupí tehdejší členové Marek Doubrava a Klára Nemravová a kapela Hm... jako speciální host, lákají kromě samotného repertoáru, jak je u Tata Bojs dobrým zvykem, také na vymazlenou scénu.

Jak ale podotýká Milan Cais, tentokrát to bylo trochu dramatické: "Ještě se mi nestalo, že bych něco vymyslel, rozkreslil a těsně před finalizací 3D návrhů to kompletně předělal. Najednou jsem si totiž uvědomil, že nás bude na pódiu hodně a že je tedy potřeba celou scénu zjednodušit a zadní plán maximálně zcelit. Ve stavbě projekční plochy bude použitý efekt, který jsme ještě nikdy nezkusili.”  

Naopak s LP mají Tata Bojs už leccos odzkoušeno, když v tomto formátu vydali poslední dvě řadovky A/B a Ležatá osmička a letos také záznam společného koncertu se SOČR.

I tak bude mít 2LP Futuretro jedno prvenství, půjde totiž o vůbec první reedici alba na vinylu, navíc v trochu pozměněném kabátu oproti původnímu vydání na CD. 

Nahrávka se dočkala mimořádně zdařilého remasteringu a vyjde zároveň i digitálně.

Každé LP pak bude obsahovat i speciální kód ke stažení Futuretra v MP3 zdarma.

Ať už jste spíš futu nebo naopak retro, buďte si jisti, že Tata Bojs ve Futuretro módu skloubí oba fenomény s přirozeností a nonšalancí sobě vlastní.

A navíc si z toho kromě jedinečné vzpomínky a 2LP budete moci odnést ještě jeden výjimečný artefakt – limitovanou edici Futuretro náušnic a broží, která vzniká ve spolupráci se šperkařem Jaroslavem Kučerou a k mání bude pouze na koncertech Futuretro 2017 a e-shopu Tata Bojs.

Důvodů, proč si tuhle jedinečnou událost letošního podzimu nenechat ujít, je víc než dost.

www.tatabojs.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze