Jazz Fruit podpoří domácí i zahraniční projekty

  • Jazz Fruit podpoří domácí i zahraniční projekty
    • 07.03.2017
    • Tisk

    V rámci festivalu Mladí Ladí Jazz proběhne už tradičně také soutěž Jazz Fruit, která podporuje mladé talentované hudebníky. Přihlašování kapel skončí už příští středu 15. března! Povinnou přílohou jsou zvukové nahrávky a tři fotografie kapely v tiskové kvalitě.

    Sdílejte článek:

Účastníci letošního ročníku soutěže Jazz Fruit, která se koná v rámci osmého ročníku festivalu Mladí Ladí Jazz, budou poprvé soutěžit ve dvou kategoriích.

Při finálovém hudebním večeru odborná porota udělí dvě ceny: mezinárodní a českou.

Česká kapela může obsadit pozici výherce české a zároveň i mezinárodní kategorie.

Vítěz české kategorie získá nahrávací hodiny ve Studiu Hostivař, kde kromě nahrávky bude pořízena i video reportáž a nafoceny promo fotografie.

Bude mít možnost vystoupit 20. dubna 2017 v budově Českého rozhlasu v Českých Budějovicích jako předkapela rakouské formace David Helbock Trio, z čehož se nahraje profesionální audio záznam, který odvysílá Český rozhlas.

Vítězný projekt také vystoupí  na podzim letošního roku v Drážďanech v rámci Česko–německých dnů kultury a bude mu věnována dlouhodobá mediální podpora při dalších jeho aktivitách jako např. křest CD ze strany organizátorů festivalu Mladí Ladí Jazz či recenze desky v partnerských médiích festivalu.

Vítěz mezinárodní kategorie získá poukaz na nákup v hudebním obchodě kytary.cz v hodnotě 1000 euro a možnost vystoupení 30. dubna 2017 v rámci Mezinárodního dne jazzu s Českým rozhlasemPaláci Akropolis

V letošním ročníku soutěže Jazz Fruit budou oceněni také držitelé druhého a třetího místa.

Organizátoři vybírají nejlepší jazzová uskupení, která se představí ve středu 13. dubna 2017 na finálovém večeru soutěže Jazz Fruit v pražském Jazz Docku.

Odborná porota sestavená z odborníků z různých oblastí hudebního průmyslu, v jejímž čele stane Václav Vraný z Českého rozhlasu Jazz, vybere během večera vítěze. 

www.mladiladijazz.cz

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze