Jaroslava Duška a spol čeká další Songfest

  • Jaroslava Duška a spol čeká další Songfest Fotogalerie (8)
    • 11.01.2017
    • Tisk

    Necelé tři týdny zbývají do okamžiku, kdy se rozloučíme s rokem Opice a vládu podle čínské astrologie převezme Ohnivý kohout. Už pošestnácté se o stylovou oslavu postará multižánrový festival Songfest.cz.

    Sdílejte článek:

Trojice charismatických moderátorů Jaroslav Dušek, Jan Budař a Martin Zbrožek provede mezi 26. lednem a 11. únorem návštěvníky v deseti českých a moravských městech bohatým programem, kterému budou vévodit hudba z celého světa, tanec a originální a laskavý humor.

Každý večer festivalu slibuje jedinečný a neopakovatelný zážitek.

Feng-yűn Song s jazzovým triem Trio PUO představí tradiční písně Číny, Tibetské náhorní plošiny a sibiřských národů v originální jazzové a šansonové úpravě, Martin Zbrožek zahraje na housle, Vladimír Václavek zazpívá a zahraje na kytaru a virtuózní hráč Charisu ze stepi zahraje na tradiční mongolský nástroj morin quur.

Dále se můžete těšit například na prastarou legendu o hořícím peří v podání Sacra Circus, původní indonéské tance v podání souboru Kintari, orchestr Didgeridoo Ondřeje Smejkala nebo akustické trio Dereva.

Pestrý večerní program ale není zdaleka to jediné, co festival pro návštěvníky chystá.

V každém městě se ještě před začátkem hlavního koncertu, úderem šestnácté hodiny, zdarma otevře Pavilon her, který dětem i dospělým nabídne zábavu plnou kreativity i relaxace.

Songfest.cz odstartuje ve čtvrtek 26. ledna v Příboře, dále bude pokračovat do olomouckého Divadla Šantovka, brněnského Buranteatr a Znojemské Besedy.

Druhý víkend Songfestu začne 2. února v Divadle Drak v Hradci Králové Malé, další den zavítá do písecké Sladovny a následně do Městského divadla v Českém Krumlově.

Závěrečný víkend se poprvé představí v Eurocentru v Jablonci nad Nisou, poté zamíří do plzeňského Nového Divadla J.K. Tyla a 11. února vyvrcholí v Praze v Paláci Akropolis.

Vstupenky je možné koupit na pokladnách festivalových scén, ceny se pohybují v přívětivém rozmezí od 220 do 250 korunami. 

www.songfest.cz

 

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze