Klára Vytisková má spoustu velkých plánů

  • Klára Vytisková má spoustu velkých plánů
    • 04.01.2017
    • Tisk

    KLARA. neboli Klára Vytisková nabídla bonusoví singl, připravuje nové album a do nového roku vstupuje spolu kapelou s novým jménem Klara & The Pop. Singl "All Night Long" doplňuje také oficiální videoklip.

    Sdílejte článek:

Natočil ho Michal Budínský aka Boodya v krásném a inspirativním prostředí studia BeLoud, o zvukovou režii se postaral Petr Kaláb.

"Tahle písnička nás provázela celé loňské jaro a léto a vznikla ve smíchovské zkušebně, když jsme se chystali na turné k desce Home,“ vysvětlila Klára, která před lety odstartovala kariéru v kapele Toxique.

"Touhle věcí bych chtěla uzavřít desku Home, je to takový bonus, ukazuje, jak právě trávíme čas, a uzavírá uplynulý rok, a proto ji dáváme fanouškům jako dárek,” doplňuje Klára, která energický studiový klip natočila ve čtvrtém měsíci těhotenství.

To ji inspiruje k další práci a nutí ji častěji sedat k piánu a dokončovat rozdělané písničky. Traví stále víc času ve studiu a zkouší s kapelou.

Po vydání alba Home nastal pro Kláru minulý rok kolotoč klubových a festivalových koncertů.

Dostala cenu Anděl v kategorii zpěvačka roku. Bonusový singl a klip All Night Long uzavírá vše kolem alba Home a předznamenává práci na nových písních. Klářin nový rok bude patřit nové hudbě a novému životu.

Klara & The Pop jsou dále Klářina sestra Tereza Vytisková aka Edna Green, která hraje na syntezátor a pady, kapelník, kytarista a baskytarista Matěj Belko, bubeník Adam Koller a klávesista Jan Aleš. Celá kapela se také podílí na doprovodných vokálech.

"Mám skvělou kapelu, na které mi opravdu záleží. I oni jsou velkým motorem pro to, abych dělala na dalších písničkách a tak si zaslouží mít vlastní jméno,” uvádí Klára s úsměvem.

Klára Vytisková si prošla cestu, která není nijak překvapivá: Od Toxique přes Country Girl až k Home. Raketový start. Úspěchy, média, vysoké tempo. Láska, manželství, odchod na venkov, dítě, rodina.

Leckdo se na téhle cestě někde zadrhne, ztratí se, posunou se mu priority nebo dojde inspirace a energie.

Klára však všechno zvládla s grácií a elegancí sobě vlastní, zralost a zkušenost jí neubrala na tvořivosti a energii, natož pak na mladistvém šarmu a sex-appealu. To vše najdete na albu Home z roku 2015, které stojí na začátku další cesty jedné z našich nejrespektovanějších mladých zpěvaček.

Klára odstartovala kariéru ve skupině Toxique v roce 2008. Vvydala s ní tři alba, získala Anděla v kategorii objev roku a tři další nominace, včetně zpěvačky roku.

V roce 2013 začala vydávat sólové singly, první Country Girl, další Survival, písničku mapující vlastní manželský život, která prorazila do radiových rotací a počítadlo zhlédnutí na YouTube již míří ke třem čtvrtinám miliónu. 

Pak přišel duet s Klářinou sestrou, píseň Home a následně Forever, song o mateřství a o tom, jak je člověk zranitelný, když intenzivně miluje.

Klára Vytisková vystudovala jazzový zpěv na konzervatoři Jaroslava Ježka, je známá jako moderátorka hudebního pořadu Medúza a zasedala v porotě čtvrté řady soutěže Česko Slovenská SuperStar

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.