Light Asylum - In Tension EP... do***anej páteční frýstajl

Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! Fuck! A ještě jednou fuck!

Light Asylum – In Tension EP

Link na web kapely: http://www.lightasylum.com

Tak jo. Do p*či! Jsem ale fakt brutálně nasranej. Celej den se těším, jak si večer sednu a napíšu emotivní super frýstajl, že jo. Celej den lítám jako hulibrk z jednoho místa na druhý a zase zpátky, ale furt přemejšlím nad tím, jak si večer naleju drink a nasázím to tam tak, že si z toho sám sednu na zadek. Celej den dokola poslouchám jednu desku, protože to je přesně to, co vám chci naservírovat. Přijdu domů, namíchám vodku s tonikem a dva plátky limety, sednu ke kompu a začne ta lehce noční magie, kdy se smísí únava (byť) prosluněnýho dne, trochu přehrávaný emoce, furt ještě živej entusiasmus psát kraviny o muzice, totálně po svým, protože to furt ještě nějaký lidi čtou, bavěj se o tom a reflektujou to, i když stejně pořád někdo prudí a nadává, že to je děsný a skandál a co si to ten Buriánek vůbec dovoluje. Funguje to! Napsal jsem podle mě skvělou freestylovou agitku o jedný kraťoučký, ale zatraceně dobře fungující desce. Brilantní práce s jazykem, nezbytný fórky, balast zajímavejch slovních spojení, zkrátka perfektně nahozená udice s pěkně šťavnatou návnadou. A co myslíte? Pak jsem si to jedním zpíčeným kliknutím celý smazal. Žádnej back up, žádný „máš to, frajere, uložený v draftech“. Nic. Kurva. Je trapný snažit se lovit ty věty někde v hlavě, píšu intuitivně a bylo by mi trapně. Momentum neošálíš. Kašlu na to. Prostě to EP je kurevsky dobrý. Jmenuje se In Tension a jsou na něm jenom čtyři tracky, ale jsou na prdel. Light Asylum. Vyštrachal jsem je tak, že byli společně na turné s mejma oblíbenejma narkoušema Salem a další nadějnou retro EBM partou, co zní jako devadesátkovej plagiát, Gatekeeper. Ty smažky z Merok, který si dávaj party all year, ne jenom all night, maj rozhodně za ušima. A já jsem debil. Takže povinně najít tenhle skvost, jasný? Temnota není všude kolem nás, temnota je v nás. I'm out!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.