Vařila myšička kašičku, tomu dala, tomu nic, tomu málo, tomu víc

Travis Motherfuckin Baker, yeah! Ten pekelně pokérovanej hejsek mě bavil mnohem víc s DJ AM jako experimento duo motůrek rozjetejch hipsterskejch LA parties. Jasně, nebylo na tom nic objevnýho, ale dobře se na to koukalo, oba byli adorovaný až běda, a navíc se nedá vytěsnit holej fakt, že Travis je jeden z nejlepších bubeníků napříč žánrama, od cheesy punku až po hiphop.

Travis Barker – Give The Drummer Some

Vydáno: 14.3.2011

Skladby: Can A Drummer Get Some, If You Want To, Carry It, Knockin', Jump Down, Devil's Got A Hold, Let's Go, Saturday Night, Cool Head, Raw Shit, Just Chill, Beat Goes On, On My Own, Don't Fuck With Me, City Of Dreams, Misfits

Vydavatel: Universal Music

Blink 182 jsou dodneška přeceňovaný bozi, a Travis na tom má svůj podíl. Ale zpátky k dvojce TRV$DJAM. Tahle úspěšná kolaborace měla smutnej konec. Na sklonku roku 2008 rozčísla Twitter šokující zpráva, že s Travisem a Adamem spadl privátní jet, když se vraceli z hraní v Sacramentu. Čtyři mrtví, Travis hodně vážně zraněnej a Adam to nedal. Tak už to někdy bejvá, no. Blink 182 jsou zpátky a nezdá se, že by jim fanoušků ubejvalo, spíš naopak. A tak si pan pokérovanej zřejmě potřebuje odfrknout a udělat si radost, což se mu s Give The Drummer Some evidentně povedlo.

Je to jako bejt na chvíli v dvoupatrovým baráku někde v hipsterským distriktu West Hollywood. V jednom patře vychytaná bubenická škola, ve druhým hoperskej seminář na téma kolaborace, a mezi tím jako o závod chaoticky přebíhaj hvězdy. Nahoru a zase zpátky, dolů, pro kafe do Starbucks, co je na rohu La Brea a Santa Monica Blvd, high five se zevlerama, co vočumujou buchtám lejtka a zadky, a šup zase zpátky. Ech, sorry, jsem si splet patro, tak honem po schodech dolů mezi niggaz. Travis do toho freneticky řeže a tváří se přitom nevzrušeně, jako by si hůlkama nabíral sushi. Je to borec. A když je někdo borec, tak pro něj není problém provětrat svý Blackberry, zavolat pár felákům – a o hvězdnej tým je postaráno. Swizz Beatz, The Game, Lil Wayne, Rick Ross, Pharrell, Lupe Fiasco, Cool Kids, Yelawolf, Twista, Busta Rhymes, RZA, Raekwon, Snoop Dogg, Ludacris, E-40, DEV, starý známý bratři v triku Transplants nebo legendární Slash.

Oldschool, newschool, to je fuk, tahle deska je na mejdan pro scensters, když už ani booze nezabírá, pro metalheads i pro hopíky, zkrátka pro všechny, kdo nemaj crossoverový předsudky. Nikoho neurazí, nikoho nedojme, nikdo se z ní zřejmě ani nepotento (pokud teda zrovna nezbožňuje Travisovy věčný opičárny na pomezí kouzelnický ekvilibristiky a koordinační skorodokonalosti), takže všechno je, jak má bejt. A obal od Pusheada je milej, trochu nostalgickej bod navíc za připomenutí toho, jak ty designy bejvaly kdysi vychytaný, hehe.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze