Beady Eye: It's really, really f*cking sh*t

  • Beady Eye: It's really, really f*cking sh*t
    • 11.03.2011
    • Tisk

    Ábíčko je na horách. Prej nějakej team building nebo co. Ty teda musej mít hodně…

    Sdílejte článek:

Ábíčko je na horách. Prej nějakej team building nebo co. Ty teda musej mít hodně zhulený odbory! Mě nechali v Praze – a navíc mi dali k recenzování tohle.

Beady Eye – Different Gear, Still Speeding

Vydáno: 28.2.2011

Skladby: Four Letter Word, Millionaire, The Roller, Beatles And Stones, Wind Up Dream, Bring The Light, For Anyone, Kill For A Dream, Standing On The Edge Of The Noise, Wigwam, Three Ring Circus, The Beat Goes On, The Morning Son

Vydavatel: Sony Music

Když má někdo tak vyjebáno v palici, že vlastní věc klidně nazve Beatles and Stones, mám pro něj jenom jedno. Go fuck yourself, fucking cunt. Jeden web napsal, že Different Gear, Still Speeding zní, jako by ho natočili za padesát liber, a z toho čtyřicet pět stál zkurvenej zasranej reverb. Fucking true! Mám většinou problém s tím, že se moc vykecávám, takže dneska to razantně zkrátím. Ať vás ani nenapadne tuhle blitku kupovat, nedejbože poslouchat, a to dokonce i v případě, že jste fanatický Oasis fans. Prostě… Liame, jdi do prdele. A je to.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.