Před pikolou za pikolou nikdo nesmí stát, nebo nebudu hrát!

Někdo z kriminálu posílá motáky, pokouší se zdrhnout nebo aspiruje na filmovou hvězdu. Pokérovanej pokémon Lil Wayne si střihnul hned celou desku. Původně to mělo bejt jenom EP, ale nakonec je z toho regulérní kolekce dvanácti tracků, ale jak moc se povedla, je hodně sporný.

Lil Wayne – I Am Not A Human Being

Vydáno: 18.10.2010

Skladby: Gonorrhea Listen, Hold Up, With You, I Am Not A Human Being,I'm Single, What's Wrong With Them, Right Above It, Popular, That Ain't Me, Bill Gates, YM Banger, YM Salute, I Don't Like The Look Of It

Vydavatel: Universal Music

S těma rapujícíma chuligánama je to vůbec těžký. Lil si kroutí několikrát odsunutej trest, protože se trouba nechal nachytat, jak nedaleko tour busu čadí trávu, a navrch u něj našli docela velkou bouchačku. Bingo. Naštěstí má v lochu na Rikers Island docela klid, šmiká si nevzrušeně metr a tak dává světu venku docela impresivně najevo, že s tímhle počmáraným šaškem je lepší počítat. Malej problém je v tom, že to ostřejší alter ego tentokrát zůstalo za mřížema a víc než snesitelný množství tracků na I Am Not Human Being je kontaminovaný jeho zjevně ulízanějším kumpánem Drakem.

Nic proti němu, ale čeho je moc, toho je příliš. Už třetí, With You, je cukrkandlový cukrování místo pořádnýho gunshotu, což se dá přežít, protože i niggaz za mřížema potřebujou obnažovat svý citlivější já. Jenže další, I Am Single, je jako dvacetidolarovej meal v oblíbeným podniku všech hip hop fellaz – Roscoe's House of Chicken `n Waffles. Slaný kuře a jako cecek sladký waffle. Pro bílýho nepochopitelná kombinace, ale před tím pidipodnikem stojí pořád fronta, ve který potkáte tmavý frajery z MTV s ochrankou i crackující homeboye z Piko Blvd. What's Wrong With Them s hostující Nicki Minaj je slušnej track, ale taky z těch mainstreamovějších. Right Above It – a zase Drake, safra, toho Drakea začíná bejt fakt hodně, takže se mi už pomalu stejská po mikroskřehotálkově flow a jeho neopakovatelným vyslovování lingvistickejch perel jako pussy nebo sex change.

K čertu s Drakem. Jenže, i když si dá Drake brko a pohov, není to výrazně lepší. That Ain't Me s Jay Seanem je další R&B šlichta, rozbředlá a bez chuti, asi jako kriminálnický dolce. Takže nejlíp ze všeho vychází samotnej konec – YM Banger a YM Salute, titulní I Am Not A Human Being a začátek – Gonorrhea a Hold Up (featuring T-Streets). To je tak půl na půl shit versus menší shit. Nezbejvá než doufat, že má Lil pravidelnou a nutričně vyváženou stravu, dobrýho a loajálního vězeňskýho dealera a maká na svejch rhymes, takže nás brzo zamete nadzvukově dobrou deskou. Tentokrát za tři, vole.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz