Lenny Kravitz a James Franco si zahráli v reklamě

  • Lenny Kravitz a James Franco si zahráli v reklamě Fotogalerie (26)
    • 07.10.2015
    • Tisk

    Rocker Lenny Kravitz a herec James Franco se společně objevili v reklamě na video hru "Guitar Hero". Její nová edice výrazně doplněná o řadu kapel a interpretů vyjde pod názvem "Guitar Hero Live" už 23. října 2015. Hudbu dodali např. Ed Sheeran, Alt-J, Haim nebo The Killers. 

    Sdílejte článek:

Lenny Kravitz a James Franco si v promo traileru ke hře Guitar Hero Live dělají legraci z Lennyho nedávného incidentu, kterému se v médiích začalo přezdívat "aféra Penisgate".

Pokud jste o ní neslyšeli, o čemž tak trochu pochybujeme, neboť zaplavila internet, zpěvákovi a kytaristovi v průběhu koncertu ve Švédsku v rozkroku praskly kožené kalhoty a ukázal fanouškům to, co zřejmě neměli vidět...  

Edice Guitar Hero Live nabídne skladby od kapel a interpretů jako jsou Pearl Jam, Gerard Way, The Black Keys, Green Day, Fall Out Boy, The War On Drugs, The Rolling Stones, od Skrillexe, Weezer a řady dalších.

Jamie Jackson ze společnosti FreeStyle k výběru hudby řekl: "Od doby, kdy hra Guitar Hero poprvé vyšla, uplynulo už deset let. Když si to uvědomíte a také si uvědomíte, jak moc se za tu dobu změnilo hudební prostředí a hudební styly, musíme jít s dobou. Kytarová hudba má mnohem širší záběr než kdykoliv před tím, může toho nabídnout neuvěřitelnou spoustu." 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze