Koncert týdne: Madonna, MDNA Tour, Sao Paulo (2012)

  • Koncert týdne: Madonna, MDNA Tour, Sao Paulo (2012)
    • 25.11.2013
    • Tisk

    Protože dnes na ABradiu píšeme mimo jiné o tom, jak se Madonně daří a jaký balík peněz vydělala díky MDNA tour, které nedávno zakončila, bylo jasné, kterému umělci se budeme věnovat v rámci „Koncertu týdne“.

    Sdílejte článek:

Popová královna se totiž v rámci této víc než rok trvající šňůry v České republice neobjevila, a tak proč si nedat doma v teple jednu z jejích show alespoň ze záznamu?

Konkrétně jde o koncert, v jehož rámci Madonna téměř před rokem (konkrétně 4. rosince 2012) vystoupila v největším městě Brazílie Sao Paulu.

MDNA Tour na podporu stejnojmenného alba odstartovalo v květnu 2012 v izraelském Tel Avivu.

Tato Madonnina šňůra se stala velkým kasovním trhákem.

Celkově čítala 88 koncertních zastávek, na kterých se jen prodejem vstupenek vydělalo v přepočtu přibližně 6 a půl miliardy korun.

Stalo se tak devátým nejvýnosnějším turné v hudební historii a druhým nejvýnosnějším turné umělce ženského pohlaví – tím prvním bylo Madonnino předchozí Sticky & Sweet Tour.


Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.