Setkání fanoušků s kapelou aneb "Dej si den se Sunshine"

  • Setkání fanoušků s kapelou aneb "Dej si den se Sunshine" Fotogalerie (43)
    • 23.12.2010
    • Tisk

    O letošních prázdninách proběhla na ABradiu, přesněji na Radiu Sunshine velká…

    Sdílejte článek:

O letošních prázdninách proběhla na ABradiu, přesněji na Radiu Sunshine velká soutěž s názvem „Dej si den se Sunshine“.
Fanoušci této kapely měli možnost, na základě zaslaných audio či psaných vzkazů, vyhrát setkání s kapelou Sunshine.
1. – 2. cena bylo setkání se Sunshine – večeře s kapelou, koncert (možnost sledování koncertu z backstage), volný pohyb v zázemí, možnost pomoci nakládat backline. 3. – 12. cena byla meet and greet – účast na zvukové zkoušce, možnost focení s kapelou, účast na koncertu.
Vzkazy došly, Suns vybrali vítěze a už jen zbývalo čekat na 21. prosinec, kdy se konal tradiční "tajný vánoční koncert " a s ním i celá naše taškařice…
Hlavní část výhry, tedy „setkáni“, probíhala v nedávno otevřeném cafe La Musica v Praze, kam za výherci – Simčou a Vaškem – dorazila kapela Sunshine, včetně jejich manažerky Martiny Bínové. Celé dvě hodiny probíhaly ve skvělé atmosféře (výherkyně Simča nám všem dokonce přinesla vánoční dárečky) a proto i utekly jako voda a přišel čas na druhou část dne.
Všichni jsme se přemístili do strahovského klubu 007, kde na nás již čekali ostatní výherci, aby okoukli jak to vypadá na zvukovce kapely… víc asi netřeba psát a vy se podívejte na velký fotoreport z celé akce „Dej si den se Sunshine“!
Na závěr ještě jednou děkujeme kapele Sunshine, Martině Bínové, Kateřině Zelingerová a všem, kdo se dne se Sunshine účastnili! Byli jste naprosto skvělí! ;-)
ABradio.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz