• Rádio Pohádka

    Welcome in the world of czech fairytales

    Share your favourite radio station:
00:48 J. Janečková, V. Říha, J. Haltrich, bratři GrimmovéZlatý pluh 14 min
01:03 Klasické pohádkyPopelka 9 min
01:12 Jan WerichSplněný sen (Fimfárum) 20 min
01:33 Macourek & NárožnýO tom, jak Mach a Šebestová zachránili sluchátko 10 min
01:43 Karel HogerJak se revírník Bartoš s Bystrouškou seznámil 23 min
02:06 Zdeněk SvěrákJak se hadici narodily děti 14 min
02:21 Šárka VáchováJak kluci hledali poklad 6 min
02:27 Emil ŠalounJak se vodník učil hrát na dudy 8 min
02:36 Najkrajšie rozprávkyNámořník Sindibád 12 min
02:48 Božena NěmcováDobrý den, babičko 9 min
02:58 Marie KubátováČarodějnická pohádka 8 min
03:06 Království pohádekLesní šedivec 12 min
03:19 Jiřina BohdalováNa ledě 6 min
03:26 Rudolf ČechuraHugo z hor, První část 35 min
04:01 Míša KuličkaPevná vůle všech 12 min
04:14 Jan WerichLakomá Barka (Fimfárum) 18 min
04:33 Zdeněk Miler & Iva HercíkováJak se štěňátko vydalo na cesty 13 min
04:46 Marie ŠolleováRozbité sluníčko 11 min
04:58 Josef LadaJak strašidlo Mulisák a hastrman Brčál potrestali zloděje 19 min
05:17 J. Janečková, V. Říha, J. Haltrich, bratři GrimmovéBílý had 13 min
05:31 Pohádky a písničkyO třech groších 8 min
05:39 Karel ŠiktancKrál, kejklíř a hvězdář 27 min
06:07 Alena RiegerováJak Žabáček s Rosničkou uchystali v chaloupkách hostinu 12 min
06:20 František RychtaříkO mašince která nechtěla jezdit 7 min
06:27 RákosníčekJak Rákosníček nezahnal mráz 10 min
06:38 Zbyněk MalinskýJak si sýkorky hledaly byt 8 min
06:47 Království pohádekCísařovy nové šaty 15 min
07:02 Karel ČapekČlověk a pes 5 min
07:07 Krtečkova dobrodružstvíKrtečkova námořnická 0 min
07:08 Klasické pohádkyŠípková Růženka 7 min
07:15 Poklady z horKdy nastane konec světa 14 min
07:30 Václav ČtvrtekJak Cipísek s Volšovečkem málem prohráli 10 min
07:40 Zahradnické pohádkyJahody 6 min
07:47 Pohádky z ČechSnová třída 21 min
08:09 Dana MarešováMrazilka má zastání 8 min
08:17 Honzíkova cestaPřišla koza 7 min
08:24 Eva KošlerováJediný Pučmeloud na světě 8 min
08:33 Eduard PetiškaJak dědeček a Martínek vyprávěli pohádku spolu 4 min
08:37 Miloslav ŠvandrlíkSličná virtuózka 17 min
08:55 Křemílek a VochomůrkaJak museli louskat ořechy 6 min
09:01 Ludvík StředaJak stavěli metro 4 min
09:06 Markéta ZinnerováNáčelník Kančí zub a Fanda Bystrá Liška 20 min
09:26 Míša KuličkaHádej, kdo je to 8 min
09:35 Pohádky tety bedlySvatba v pohádkovém lese 14 min
09:50 J. Janečková, V. Říha, J. Haltrich, bratři GrimmovéO princezně ve věži 11 min
10:02 Spejbl a HurvínekŠaty dělaj člověka 8 min
10:11 Pavel SoukupDelfínek Deo (1. část) 39 min
10:50 Štěpánka HaničincováO bíle laňce 9 min
11:00 Josef LadaSmělý dopis a sázka 7 min
11:07 Chodské pohádkyProc Panbuh stvoril Chody 8 min
11:15 Království pohádekO bílé váze 17 min
11:33 Adolf WenigO nepravém a pravém čertu 7 min
11:41 Pohádky ovčí babičkyO vlku Ignácovi a jedné svatbě 13 min
11:54 Macourek & NárožnýO tom, jak Mach a Šebestová získali škole vzácno 9 min
12:04 Pohádky Aloise MikulkyNáladová ježibaba 3 min
12:08 Šárka VáchováJak to bylo na svatého Václava 6 min
12:15 Božena NěmcováO černé princezně 29 min
12:45 Pohádky od Perla GroupČertův ukoptěný bratr 13 min
12:58 Zdeněk MilerDobrodružství s auty 12 min
13:10 Jan WerichChlap ded vnuk pes a hrob 4 min
13:15 Josef ČapekPovídání o pejskovi a kočičce 44 min
13:59 Slavné příběhy Sherlocka HolmeseStrakatý pás 29 min
14:29 Ondřej SekoraJak se Ferda s Pytlíkem seznámili 8 min
14:37 J. Janečková, V. Říha, J. Haltrich, bratři GrimmovéChytrá dívka 18 min
14:56 RákosníčekJak měl trápení s hýly 5 min
15:02 Karel ČapekPohádka ptačí 19 min
15:21 Včelka MájaVčelka Mája - část 1. 19 min
15:41 Marie KubátováO Peciválkovi 9 min
15:50 Krtečkova dobrodružstvíKrtek a sněhulák 14 min
16:05 Axel PostřehovskýGolfík jako strašák 5 min
16:10 Václav ČtvrtekJak Rumcajs s Cipísek učili raka křesat 6 min
16:17 Pohádky II.O Jeníčkovi a Mařence 35 min
16:53 Křemílek a VochomůrkaJak je málem popadl drak 6 min
16:59 Míša KuličkaZačarovaný dům 6 min
17:06 ŽofkaJak Žofka pořádala sportovní den 14 min
17:21 Božena NěmcováO mluvícím ptáku, živé vodě a třech zlatých jabloních 25 min
17:46 Rudolf ČechuraSen o prázdninách 7 min
17:53 Eduard PetiškaJak stavěli v Kocourkově školu 7 min
18:01 Najkrajšie rozprávkyObušok, z vrecka von 11 min
18:13 Alena a Jiří MunkoviŠtaflík a Špagetka 2 min
18:16 Dharmachari NagarajaO zlomyslné opici 10 min
18:27 Království pohádekPražský skřítek Kulíšek- Kocourek Mourek 14 min
18:42 František RychtaříkPan Blahoš a černokněžník Zababa 6 min
18:48 Šárka VáchováJak měl Honzík svátek 7 min
18:55 Jan KarafiátBroučci 48 min
19:44 Jiřina BohdalováKája vaří a stýská se mu 8 min
19:53 Macourek & NárožnýO tom, jak Mach a Šebestová obohatili biologický 9 min
20:02 Dušan TaragelPohádka o Lidce, která stále žalovala 7 min
20:10 Zbyněk MalinskýJak sněhulák zatoužil po vzdělání 7 min
20:17 Karel ČapekKočka 7 min
20:25 Emil ŠalounJak loupežník Hudryhák hrál karty s čertem 11 min
20:37 Dagmar LhotováKocour Vavřinec a jeho přátelé 24 min
21:01 Krakonošovy pohádkyJak poslal Trautenberk Kubu na vojnu 9 min
21:11 Eva KošlerováBleší cirkus 8 min
21:19 Alena RiegerováJak měly chaloupky prvního nájemníka 13 min
21:33 Miloslav ŠvandrlíkSamočinný počítač Mňopyto 15 min
21:49 František BurešBrouk 12 min
22:02 J. Janečková, V. Říha, J. Haltrich, bratři GrimmovéDuch v láhvi 12 min
22:14 Zdeněk MilerJak se orel uzdravil 3 min
22:18 Božena NěmcováJak se Honzík učil latinsky 7 min
22:25 Honzíkova cestaKulička se vrací 7 min
22:33 Jan WerichLíná pohádka 6 min
22:40 Klasické pohádkyKovář a rytíř 5 min
22:45 Přátelé z večerníčkůKřemílek a vochomůrka zasadili semínka 6 min
22:52 Království pohádekKosí bratři-Jak zkrotili lva Artura 9 min
23:02 Míša KuličkaVasilovo probuzení 13 min
Discussion on the radio

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2017 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz