• Rádio Povídka

    Dobrodružné, historické, detektivní či komediální příběhy

    Share your favourite radio station:
14:14 Eduard Bass Klapzubova jedenáctka-Cesta do Austrálie (4.část 12 min  
14:26 Jan Werich O kontrašpionáži 12 min  
14:39 Antoine de Saint-Exupéry Kameny chrámu - třetí část 16 min  
14:55 Zdeněk Svěrák Rolničky 3 min  
14:59 Astrid Lindgrenová Bratři lví srdce (2.část) 37 min  
15:37 Ivan Alexejevič Bunin V temné áleji 46 min  
16:23 Jan Welzl Hrdinové ledového moře (1.část) (část 01) 20 min  
16:44 Jan Welzl Hrdinové ledového moře (2.část) (část 02) 25 min  
17:11 Jan Welzl Hrdinové ledového moře (3.část) (část 03) 20 min  
17:31 Jan Welzl Hrdinové ledového moře (4.část) (část 04) 20 min  
17:51 Jules Verne Plavčík kapitánem 25 min  
18:18 Michal Lázňovský Golem 63 min  
19:23 Toulky českou minulostí Dívčí válka 26 min  
19:49 Jan Němec Italská spojka 13 min  
20:04 Pauline C. Smithová Lidé od vedle 13 min  
20:17 Arthur Conan Doyle Sherlock Holmes a expert 18 min  
20:35 Karel Poláček Říkala mu milostpane 14 min  
20:51 Zdeněk Svěrák Peří 3 min  
20:54 Dušan Procházka Na skok k Atlantiku aneb tajemství paní konzulky 5 min  
21:00 Ray Bradbury Ylla 35 min  
21:37 Otakar Batlička Tajemné oko 11 min  
21:47 Ondřej Neff Ano, jsem robot 56 min  
22:45 Jan Vaněk Úsměv psa 49 min  
23:34 Eva Košlerová Marco Polo 52 min  
00:28 Agatha Christie Zlaté pruty 24 min  
00:52 Gilbert Keith Chesterton U zlomené šavle 27 min  
01:20 Eduard Bass Stoletý adresář 10 min  
01:30 Robert Louis Stevenson Skřítek v láhvi 59 min  
02:31 Petr Šabach Robert 27 min  
02:58 František Nepil U Malířů 5 min  
03:05 Frederick Forsyth Pastýř 28 min  
03:33 Robert Hans van Gulik Vraždy na čínském jezeře (2.část) (2. část) 44 min  
04:18 Stanislav Šárský Mabinogi: Keltské pověsti (2.část) 14 min  
04:32 Edgar Allan Poe Maska červené smrti 18 min  
04:51 Alois Jirásek Boží soud 23 min  
05:14 Fjodor Michajlovič Dostojevskij Vesnice Stěpancikovo 59 min  
06:16 Mark Twain Příběhy tří chlapečků 26 min  
06:43 Toulky českou minulostí O Krokovi a jeho dcerách 30 min  
07:14 Karel Havlíček Borovský Tyrolské elegie 12 min  
07:26 František Běhounek Deset mužů z Alexandra (3.část) (část 03) 33 min  
07:59 Černí baroni Vánoce 11 min  
08:11 Ota Pavel Dukla mezi mrakodrapy 64 min  
09:15 Praha v pověstech, mýtech a legendách Z rudolfínské Prahy 9 min  
09:24 William Shakespeare Macbeth (1. a 2.část) (1. a 2. část) 57 min  
10:22 Jules Verne Robur dobyvatel 57 min  
11:19 Zdeněk Svěrák Škaloud 4 min  
11:23 Arabela Zvonečkem to končí 52 min  
12:16 Jan Neruda Mešita v Káhiře 13 min  
12:29 Petr Šabach Opilé banány 29 min  
12:57 Jaroslav Foglar Skrýš u Strakaté kočky 11 min  
13:09 Stephen Leacock Paní Trumberyová si dává hádat 24 min  
13:32 Toulky českou minulostí Causa praotce Čecha 29 min  
14:02 Georges Simenon Maigret a mrtvá dívka 72 min  
15:16 Eduard Bass Klapzubova jedenáctka-Na ostrově lidožroutů (6.č 19 min  
15:35 Jan Pelc A bude hůř (1.část) (část 01) 38 min  
16:15 Jan Pelc A bude hůř (2.část) (část 02) 61 min  
17:19 Vlastimil Vondruška Past 23 min  
17:42 Selma Lagerlöfová Löwensköldov prsteň (2.část) (2. část) 28 min  
18:13 Frederick Marryat Vlkodlak 50 min  
19:03 Karel Čapek Soud pana Havleny 16 min  
19:21 Anton Pavlovič Čechov Romány smolařů 30 min  
19:51 Jules Verne Deset hodin na lovu 28 min  
20:19 Fjodor Michajlovic Dostojevskij Román v devíti dopisech 26 min  
20:47 Čechomor & Barbora Hrzánová Vinný sklep 8 min  
20:56 Jakub Arbes Svatý Xaverius (3.část) (část 3) 65 min  
22:03 Josef Škvorecký Smutek poručíka Borůvky 9 min  
22:12 Ed McBain Modře vytetovaná dýka 55 min  
23:08 Mojmír Grol Alexander 70 min  
00:20 Toulky českou minulostí Sámova říše 30 min  
00:50 František Nepil U Zlaté konvice 4 min  
00:55 Ray Bradbury Město 42 min  
01:39 Jack London Příběh rybářské hlídky 19 min  
01:57 Jan Welzl Hrdinové ledového moře (2.část) (část 02) 25 min  
02:25 Eduard Valenta Z nového světa (1.část) (část 01) 43 min  
03:10 Eduard Valenta Z nového světa (2.část) (část 02) 43 min  
03:54 Toulky českou minulostí Libuše a Přemysl 29 min  
04:23 Eduard Valenta Z nového světa (3.část) (část 03) 2 min  
04:26 Raymond Chandler Hotel Poslední štace 18 min  
04:44 William Saroyan Tracyho tygr (1.část) (1. část) 36 min  
05:20 William Saroyan Tracyho tygr (2.část) (2. část) 35 min  
05:56 William Saroyan Tracyho tygr (3.část) (3. část) 35 min  
06:34 William Saroyan Tracyho tygr (4.část) (4. část) 31 min  
07:05 Eduard Bass Klapzubova jedenáctka-V rozbouřených vlnách (5. 14 min  
07:21 Josef Kajetán Tyl Paní Marjánka matka pluku 116 min  
09:18 Jan Němec Bridge Over Troubled Water 13 min  
09:31 Dušan Procházka Pokousanej zadek 5 min  
09:38 Jules Verne Dva roky prázdnin 76 min  
10:57 Milan Kundera Falešný autostop 49 min  
11:46 Černí baroni Padla 6 min  
11:52 Robert Kraft Nobody, muž z neznáma (3.část) (3. část) 21 min  
12:16 Rose Reginald Dvanáct rozhněvaných mužů 118 min  

Similar radio

Listen radio

Radio Domino

Radio station of DTA

Discussion on the radio

 

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.

 

Copyright 2000-2014 MEDIA MARKETING SERVICES a.s., Koperníkova 6/794, Praha 2, PSČ 120 00
www.abradio.cz